نمایشگاه ایران‌فارما

نمایشگاه بین المللی ایران فارما در کنار نمایشگاه های دیگری همچون ایران هلث از رویدادهای بسیار مهم و تاثیرگذار در حوزه سلامت است. در این نمایشگاه شرکت های مختلف در زمینه تولید، تامین و توزیع، شرکت های تولید کننده تجهیزات داروسازی، شرکتهای دولتی، سرمایه گذاران و شتاب دهنده ها حضور گسترده خواهند داشت.

پوستر نمایشگاه ایران‌فارما

نمایشگاه ایران فارما به عنوان بزرگترین رویداد صنعت دارویی کشور با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو، توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ در مصلی تهران برگزار می‌گردد.

در این رویداد با توجه به حضور شرکتهای دانش بنیان و جهت بهره برداری بیشتر از ظرفیت شرکتهای تولید کننده علی الخصوص شرکت های دانش بنیان و کمک به صادرات از حضور تجار خارجی برای بازدید از نمایشگاه، خطوط تولید و جلسات B2B  استقبال می‌گردد. در این راستا با هماهنگی های شرکت مانکسیم، در طی ایام نمایشگاه تجار خارجی می‌توانند به صورت رایگان از اقامت در هتل و ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی بهره مند گردند. شرکت‌های داخلی که تمایل به استفاده از این تسهیلات را دارند از طریق واتساپ با شماره ۰۹۳۵۳۷۳۵۱۰۰ در تماس باشند.